نتایج جستجو برای عبارت :

to dear jane eyre

Dear Dracula 2012,WEB-DL,انیمیشن Dear Dracula 2012 با کیفیت 1080p,انیمیشن خانوادگی,دانلود Dear Dracula 2012,دانلود Dear Dracula 2012 720p,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی Dear Dracula 2012,دانلود مستقیم انیمیشن Dear Dracula 2012,دراکولای عزیز,زبان اصلی,کارتون دراکولای عزیز,
ادامه مطلب
دانلود فیلم Dear Comrade 2019 با کیفیت 720p

ژانر فیلم : اکشن , غم‌انگیز , هیجانی
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Bharat Kamma
نویسنده :
بازیگران : Vijay Deverakonda, Rashmika Mandanna, Shruti Ramachandran, Raj Arjun
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : داستان این فیلم اکشن و مهیج درباره‌ی یک مرد جوان به نام بابی می‌باشد که رئیس اتحادیه دانشجویان است. او تلاش می‌کند تا به خواسته‌اش یعنی بازی کردن در مسابقات کریکت ملی برسد ، اما در این میان اعصاب بد او و
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
.

ادامه مطلب
نام فیلم: Dear Zindagi ژانر: درام، عاشقانه کارگردان: Gauri Shinde ستارگان: Alia Bhatt, Shah Rukh Khan, Angad Bedi محصول کشور: هند سال انتشار: 2016 امتیاز: 8.0 از 10 مدت زمان: 123 دقیقه خلاصه داستان: داستان ماجراهای مابین یک فیلم ساز مشتاق (آلیا بات) به زندگی عاطفی مردم و راهنمای مورد اعتمادش (شاهرخ خان) را روایت میکند…
ادامه مطلب
  متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

جان منی - سینا سرلک
  متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

جان منی - سینا سرلک
دانلود آهنگ شاد ای جان جانان دوستت دارم
دانلود آهنگ شاد ایرانی و یونانی و رومی
Download Jane Janan Happy Music

در این پست برای شما دانلود آهنگ یا هیچکی یا تو را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
انتقادات و پیشنهادات خودتون در مورد سایت و نظرتون رو در مورد آهنگ از بخش نظرات برای ما بفرستین
دانلود آهنگ شاد ای جان جانان دوستت دارم / آهنگ شاد ایرانی و یونانی و رومی / هر جای دنیا عاشقم با تو
خانم جین ایر عزیز،
اوه نه،
خانم جین راچستر عزیز
خوشحالم که با نهایت ادب و تواضع خدمتتان عرض کنم که خواندن زندگی شما برای من وقت گذراندن در یک عصر پاییزی برای فرار از روزمرگی یا سرگرم کردن افکار جهت از یاد بردن اندوه و مشکلات نبود، که خب البته اولش برای همین چیزها خودم را درون زندگی شما پیدا کردم اما بعد دیگر شما بودید که دست من را گرفتید و تا آخرش بردید. باید از شما تشکر کنم، برای چه؟ خب معلوم است، شما می‌توانستید این زندگی را برای خود و آقای
سینا سرلک جان منی
دانلود آهنگ سینا سرلک جان منی به همراه متن از رسانه رز موزیک با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین در قالب mp3.
از بخش آهنگ های سینا سرلک بازدید کنید.
Download Song Sina Sarlak–Jane Mani + Lyrics
تنظیم : سعید رضایی ، موزیک : سینا سرلک ، شعر : مولانا
جان منی جان منی جان من آن منی آن منی آن من
شاه منی لایق سودای من قند منی لایق دندان من

متن آهنگ سینا سرلک جان منی
جان منی جان منی جان من
آن منی آن منی آن من
شاه منی لایق سودای من
قند منی لایق دندان من
نور من
نوشتن نامه و ایمیل
در اینجا جمله ها و عبارت های قراردادی می آیند که هنگام نامه نگاری و نوشتن نامه  انگلیسیمفید هستند.
نوشتن نامه غیر رسمی
نامه خود را با کلمه Dear شروع کنید سپس نام کسی را که برایش نامه می نویسید را بیاورید، برای مثال:
Dear Mark, مارک عزیز،
Dear Jane, جین عزیز،
این ها عبارت هایی هستند که ممکن است بگویید:
Thanks for your … از …-ت متشکرم
letter نامه
postcard کارت پستال
present هدیه
invitation دعوت
Sorry it's taken me so long to write. ببخشید که خیلی طول
I hope you're well. امیدوارم حالت
dear future parisa,
During my entire life i have never seen a girl like you, strong and visionary. A hopeful girl that believes and makes the world a better place for life. I am writing to you now, because i want to remind you why you have already stayed were you are. the things that made you finally decide unfortunately are not positive motivations. I am making the decision to leave everything behind myself. to stop having a life trying to fix issues that are out of my control. these days all the doors are closed and i have no more energy to fight to stay. I can guess that the day you are reading this you are depressed of the difficulties around you, you may have missed your parents, family, friends and so on, but please stay strong, the world is a place to choose and to decide. It is not
دانلود آهنگ جدید وحید احمدی ها بنام جان من 
 Vahid Ahmadiha – Jane Man
ترانه : مجید لشگری , ملودی : وحید احمدی ها , تنظیم : حامد پورابراهیممیکس و مسترینگ : فرشید بقایی , گیتار نایلون : محمد رامزی , ساکسیفون : فرزاد صفری

برای دانلود اهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

ادامه مطلب

In early March 2020, seasonal rains and Tropical Cyclone Esther combined to drop historic amounts of rain over western Queensland. Some areas saw their largest downpours in nearly two decades, bringing much-needed relief to drought-stricken regions.
The rain filled waterways in Channel Country, a region in Queensland and South Australia known for its braided streams and alluvial plains. Many of the waterways empty into nearby terminal basins such as Lake Eyre.
The images on this page show swollen rivers and wetlands near the town of Thargomindah, which recently experienced its wettest day in 21 years. The first image shows Lake Bindegolly National Park, located about 40 kilometers (25 miles) east of Thargomindah. The second image shows a stream just sout
نام فیلم: Dear Zindagi ژانر: درام، عاشقانه کارگردان: Gauri Shinde ستارگان: Alia Bhatt, Shah Rukh Khan, Angad Bedi محصول کشور: هند سال انتشار: 2016 امتیاز: 8.0 از 10 مدت زمان: 123 دقیقه خلاصه داستان: داستان ماجراهای مابین یک فیلم ساز مشتاق (آلیا بات) به زندگی عاطفی مردم و راهنمای مورد اعتمادش (شاهرخ خان) را روایت میکند…
ادامه مطلب
زندگی یعنی تکاپو
زندگی یعنی هیاهو
زندگی یعنی شبنو،روز نو، اندیشه نو
زندگی یعنی غم نو،حسرت نو،پیشهی نو
زندگی بایست سرشار از تکان و تازگی باشد
زندگی بایست در پیچ و خم راهش ز الوان حوادث رنگ بپذیرد
زندگی بایست یکدم یک نفس حتی 
زجنبش وانماند

آهنگ محمدرضا شجریان تصنیف جان و جهان به مناسبت زاد روز خودم استاد شجریان
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزر
زندگی یعنی تکاپو
زندگی یعنی هیاهو
زجنبش وانماند

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزر
زندگی یعنی تکاپو
زندگی یعنی هیاهو
زجنبش وانماند

چگونه می توانیم عزیز همسرمان باشیم؟

عزیز همسر بودن

همه زن ها و مردها دوست دارند برای همسرانشان عزیز باشند و عزیز بمانند. از ابتدای زندگی، حفظ این عزت و افزایش آن می تواند به استحکام زندگی کمک کند ، اما بسیاری از زن ها و مردها با اشتباهات کوچک و بزرگ، عزت خود را در زندگی زناشویی زیر سوال می برند و زندگی را برای خود و همسرشان سخت می کنند.
رعایت بعضی مسائل و دقت به برخی نکات می تواند شما و همسرتان را برای هم عزیز نگه دارد و حتی در طول زندگی

Dear insecurity
?​When you gonna take your hands off me
​When you ever gonna let me be
?​Proud of who I am
​Oh insecurity
?​When you gonna take your hands off me
​When you ever gonna let me be
?​Just the way I am
[More]

پ.ن:با تچکر از دکتر:*
خانم جین ایر عزیز،
اوه نه،
خانم جین راچستر عزیز
خوشحالم که با نهایت ادب و تواضع خدمتتان عرض کنم که خواندن زندگی شما برای من وقت گذراندن در یک عصر پاییزی برای فرار از روزمرگی یا سرگرم کردن افکار جهت از یاد بردن اندوه و مشکلات نبود، که خب البته اولش برای همین چیزها خودم را درون زندگی شما پیدا کردم اما بعد دیگر شما بودید که دست من را گرفتید و تا آخرش بردید. باید از شما تشکر کنم، برای چه؟ خب معلوم است، شما می‌توانستید این زندگی را برای خود و آقای
شاید عشق به شکل های مختلفی درمیاید
مثلا به شکل پسری یک ساله 
باموهای چتری 
ولُپ های گلگون
که میخنددو گَرد شادی را
در طنین صدایش پراکنده میکند
که میدود و به زمین خشک زیر پایش
جان میدهد..
که میگریَد و آن قلب سردی که سال هاست خوابیده
بیدارمیکند...
✍الف_ع
نام فارسی : زندگی عزی
سال تولید : ۲۰۱۶
 محصول :هند
ژانر :  درام | عاشقانه
امتیاز IMDB  از ۱۰ : ۷٫۶
کیفیت : Bluray 1080p – ۷۲۰p – x265
کارگردان : Gauri Shinde
ستارگان :  Shah Rukh Khan, Alia Bhatt, Kunal Kapoor
خلاصه فیلم : کایرا یک فیلمبردار تازه کار است که به دنبال زندگی کامل و بی نقص میگردد. آشنا شدن او با جاگ، یک جوان متفکر، باعث می شود طرز فکرش نسبت به زندگی تغییر کند…
ادامه مطلب
نامه انگلیسی اشتغال به کار یکی مدارک مهم و اصلی برای شاغلین است.  نامه میبایست :

۱- کوتاه و واضح باشد.
۲- اطلاعات مسافر به صورت کامل و دقیق مطابق گذرنامه باشد.
۳- مدت مرخصی ،‌
۴- پست سازمانی ،‌
۵ -میزان حقوق
۶-  اشاره به بازگشت کارمند (مسافر) در نامه ذکر شود.
۷- به انگلیسی یا زبان مورد درخواست سفارت ارائه شود.
۸- در سربرگ رسمی( انگلیسی   یا فارسی ) تهیه شود
۹- امضای مدیرعامل با عضوی هیات مدیره دارای حق امضا را داشته باشد
نکته : اگر نامه انگلیسی تهیه
در ستایش Jane Darwell، بازیگر نقش ماندگار "Ma" در "خوشه‌های خشم"
یکی از به یادموندتی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین نقشهای مادر رو در تاریخ سینمای آمریکا (و شاید هم کل تاریخ سینما)، بی‌شک "جین دارول" در فیلم کلاسیک "خوشه‌های خشم" اثر ماندگار "John Ford" بازی کرده. فیلم محصول سال 1940 و روایتگر زندگی خانواده ای کشاورزه که در دورۀ تحول اقتصادی آمریکا در اون دهه‌ها و توسعه ماشین‌ها و صنعتی‌شدن زندگی‌ها، ناچار به واگذاری زمین و سرمایۀ خودشون میشن و برای بدست آو
دانلود آهنگ جدید سینا سرلک به نام جان منی با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Sina Sarlak Called Jane Mani

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ
 ، دانلود آهنگ جدید  ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید پویا ارزانی به نام جان من با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Pouya Arzani Called Jane Man

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
#بزرگان_و_نامداران_باران_زهی_بادینی_رِند
از راست به چپ:
زنده یاد جناب زرافشان باران زهی(بادینی رِند) فرزند زنده یاد جناب سردار افغان خان باران زهی(بادینی رِند).
زنده یاد جناب کدخدانظرخان باران زهی(بادینی رِند) فرزند زنده یاد جناب علیخان باران زهی(بادینی رِند).
زنده یاد جناب سردار رسول خان باران زهی(بادینی رِند) فرزند ارشد زنده یاد جناب افغان خان باران زهی(بادینی رِند) که جانشین پدر شدند و سرداری قومش را بعهده داشت. 
جناب سعیدخان باران زهی (باد

آه جین، جین عزیز...می بینی چطور اخلاقیاتی را که بهشان پایبند بودی، نادیده گرفتند؟! :(
راستش شاید بطور مستقل فیلم بدی نباشه. نمی تونم انکار کنم که چند سکانس خوشایند هم داشت اما من واقعا حس نمی کردم دارم زندگی جین آستین رو تماشا می کنم. درسته برداشتی آزاد و با حدس و گمان بوده اما عمق نداشت! موسیقی متنش گاهی منو یاد غرور و تعصب ۲۰۰۵ مینداخت.
 دو تا سکانس جذاب هم رقصشون و نگاه های در هم گره خوردشون بود و شاید سکانس پایانی و اون نگاه!
عنوان کتاب: Islam in Americaنویسنده: Jane I. Smithانتشارات و سال نشر: Columbia University Press, U.S., 1999درباره نویسنده: جان آی اسمیت استاد الهیات و دانشیار دانشکده در مدرسه الهیات هاروارد است. او پیش از این کتاب نیز آثاری در موضوعات مرتبط با جوامع اسلامی در غرب به چاپ رسانده است که از جمله آنها می‌توان به کتاب‌های «مسلمانان و مسیحیان و چالش‌های گفتگوی بین دینی» و نیز «مرئی و نامرئی: جوامع اسلامی در غرب» اشاره کرد.
ادامه مطلب
 این بخش شما با اصول نامه نگاری انگلیسی آشنا می شوید
طرح یک نامه ساده تجاری
ویژگی‌های اساسی یک نامه ساده تجاری
 آدرس فرستنده:
در نامه‌هایی که در آن‌ها سربرگ موجود نیست، آدرس فرستنده در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار می‌گیرد.
تاریخ:
دقیقاً در زیر آدرس فرستنده نوشته می‌شود و با فاصله از آن جدا می‌گردد. ماه در تاریخ نبایدبه عدد نوشته شود، چرا که ممکن است باعث اشتباه گردد. به عنوان مثال ۰۳/۰۳/۱۱ در انگلستان همان ۱۱ مارس ۲۰۰۳ است که ترتیب آن ه
یه صفحه پر از غر رو نوشتم یکم مکث کردم دستم به دکمه انتشار نمیرفت نفس عمیق کشیدم و همشونو پاک کردم بغضمو قورت دادم به خودم گفتم بهار داره میاد دنیا هم یه روزی قشنگ میشه اگه هم نشد دنیای دیگه ای میسازیم قوی باش و صبر کن من کنارتم حتی اگه کسی باقی نمونه و نفس عمیق کشیدم 

برای بازدید از مجموعه ای نفیس از کتاب های رمان زبان اصلی و خرید کتاب کلیک کنید.
بهروز بوچانی نویسنده کتاب رمان No friend but the mountains
بهروز بوچانی سی و پنج ساله و اهل ایلام است. پناهجوی گرفتار در اردوگاه مانوس در نزدیکی پاپوآ گینه نو و استرالیا  که شکنجه‌ی  زیستن در اردوگاه را با گوشی همراهش نوشته و حال در رأس اخبار ادبی جهان نشسته است.
خرید کتاب رمان زبان اصلی با تخفیف ویژه: Sophie’s World
کتاب رمان هیچ دوستی مگر کوهستان  (No friend but the mountains)
هیئت داوران در
If you find it difficult to compose one, browse below many special and sincere romantic messages for your wife and send her the one that will talk straight to her heart!
40 Love Messages For Your Wife
♥ My wife, you are my secret of happiness and success I will never confess.
♥ You are the woman I dreamed of. The Woman who made our beautiful family a reality. The Woman that gave meaning into my life!
♥ You can make the clouds go away and paint the sky with the brightest colors of our love!

♥ I found my life’s true meaning because of you, since the day you married me. I love you my beautiful wife!
♥ You’ve made our house, our home and turned our relationship into a beautiful family!
♥ From the first day that I met you, I had this feeling for us. The feeling of peace and hap
دانلود دوبله فارسی فیلم Seven Deaths by Prescription 1975کیفیت BluRay720p اضافه شددانلود
بازیگران : Gérard Depardieu, Jane Birkin, Michel Piccoli, Monique Mélinand
کارگردان : Jacques Rouffio
محصول : امریکا
سال تولید : ۱۹۷۷
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : هفت گناه مرگبار
خلاصه داستان : ”یک دکتر جراح متوسط در کلینیکی در یک شهر کوچک استانی دچار حمله قلبی می شود درست قبل از عمل جراحی……
دانلود دوبله فارسی فیلم Seven Deaths by Prescription 1975کیفیت BluRay720p اضافه شددانلود
بازیگران : Gérard Depardieu, Jane Birkin, Michel Piccoli, Monique Mélinand
کارگردان : Jacques Rouffio
محصول : امریکا
سال تولید : ۱۹۷۷
زبان : دوبله فارسی
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : هفت گناه مرگبار
خلاصه داستان : ”یک دکتر جراح متوسط در کلینیکی در یک شهر کوچک استانی دچار حمله قلبی می شود درست قبل از عمل جراحی……
نام پرده نما: King Lear 2018
ژانر:Action / Drama / History
کارگردان :Richard Eyre
نویسنده : Richard Eyre
بازیگران:Anthony Hopkins | Emma Thompson | Emily Watson | Jim BroadbentFlorence Pugh | Jim CarterAndrew Scott | John Macmillan | Tobias Menzies | Anthony Calf | Karl Johnson | Christopher Eccleston | John Standing
فیلم نامه :
تدوین: Dan Farrell
آهنگساز:Stephen Warbeck
فیلمبرداری : Ben Smithard
اطلاعات بیشتر پرده نما :IMDB و WIKI و rottentomatoes
کشور تولید کننده:United Kingdom | United States
تاریخ انتشار :28 May 2018 (BBC Two) | 28 September 2018 (Amazon Prime)
زبان پرده نما :English
کمپانی تولیدکننده : Amazon Studio

پبامک، ایمیل ، چت، شبکه های اجتماعی و … همه و همه راه های مختلفی هستند که از طریق انها در طول شبانه روز برای دوستان و نزدیکان خود در ارتباط هستیم. در این مواقع تنها کافیست آنچه را که میخواهید به زبان ساده برای دوستان خود ارسال کنید و منتظر پاسخ بمانید. بار ها و بارها برای دوستان خود نامه مینویسید و جواب دریافت میکنید ، بدون اینکه به قالب نامه نوشته شده دقت کنید. در این بخش به عبارات رایج در نامه های رسمی انگلیسی اشاره میکنیم.
نامه یکی از قدیم

کریسمس مبارک

آغاز سال نوی میلادی را به هموطنان عزیزم
اربابان کلیساهای ایران
ارامنه ی محترم  جهان 
هموطنان مسیحی ایران تبریک عرض می نمایم
امیدوارم دراین سال جدید به لطف خداوند، بشریت به صلح وآرامش جهانی نزدیک تر وبا هم نوعان مهربان ترشده
ودرپناه ذات باریتعالی محبت ومودت دربین انسانها بیش از گذشته رواج داشته باشد

شادابی وسلامتی شما را ازخداوند تمنا دارم

حمیدرضا ابراهیم زاده
اول  ژانویه

Merry Christmas

In the name of God

Father Boy  Holy Spirit   
ژانر : عاشقانه , کمدی
سال انتشار : 2018
مدت زمان : 99
کیفیت:WEB-DL 720p

محصول کشور : Taiwan
کارگردان :Mag Hsu,Chih-yen Hsu,
ستارگان :Roy Chiu,Joseph Huang,Spark Chen,Hsieh Ying-hsuan,Ai-Lun Kao,Chou Min-Fu,Fang Wang,

" Ex " سه نفر را دنبال می‌کند , که همگی با هم ارتباط دارند , به دلیل چهارمی که قبل از شروع فیلم می‌میرد . آواز نوجوان Chengxi ( جوزف هوانگ ) ( جوزف هوانگ ) پدرش Song Zhengyuan ( Spark چن از گروه quarterback ) را به سرطان از دست می‌دهد , اما به جای این که به طور فعال در سوگ او سوگواری کند , خود را در دشمنی
ژانر : عاشقانه , کمدی
سال انتشار : 2018
مدت زمان : 99
کیفیت:WEB-DL 720p

محصول کشور : Taiwan
کارگردان :Mag Hsu,Chih-yen Hsu,
ستارگان :Roy Chiu,Joseph Huang,Spark Chen,Hsieh Ying-hsuan,Ai-Lun Kao,Chou Min-Fu,Fang Wang,

" Ex " سه نفر را دنبال می‌کند , که همگی با هم ارتباط دارند , به دلیل چهارمی که قبل از شروع فیلم می‌میرد . آواز نوجوان Chengxi ( جوزف هوانگ ) ( جوزف هوانگ ) پدرش Song Zhengyuan ( Spark چن از گروه quarterback ) را به سرطان از دست می‌دهد , اما به جای این که به طور فعال در سوگ او سوگواری کند , خود را در دشمنی
دانلود دوبله فارسی فیلم Live and Let Die 1973کیفیت BluRay 1080p اضافه شدکیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران : Clifton James, Jane Seymour, Roger Moore, Yaphet Kotto
کارگردان : Guy Hamilton
محصول : آمریکا
سال تولید : ۱۹۷۳
زبان : دوبله فارسی
حجم : ۲٫۵
خلاصه داستان : “«جیمز باند» مأموریت پیدا می کند تا با «مستر بیگ» مبارزه کند. «مستر بیگ» قصد دارد اعتیاد به هرویین را گسترش بدهد و نیمکره ی غربی کره ی زمین را تحت اختیار خود درآورد.
ABBA_the winner takes it all
I don't want to talkAbout the things we've gone throughThough it's hurting meNow it's historyI've played all my cardsAnd that's what you've done tooNothing more to sayNo more ace to play
The winner takes it allThe loser standing smallBeside the victoryThat's her destiny
I was in your armsThinking I belonged thereI figured
We could leave the Christmas lights up 'til January
ما میتونیم چراغ های کریسمس رو تا ماه ژانویه روشن نگه داریم
This is our place, we make the rules
اینجا خونه ماست و خودمون قوانینشو تعیین میکنیم
And there's a dazzling haze, a mysterious way about you dear
و یک حال و هوای خیره کننده ای وجود داره، یک چیز اسرار آمیز در رابطه با تو عزیزم
Have I known you 20 seconds or 20 years?
۲٠ دقیقه پیش شناخمت یا ۲٠ ساله که میشناسمت؟
ادامه مطلب
دانلود آهنگ رویای صادقی در جان عاشقی { متن و کیفیت عالی }
امروز شما جاز موزیکی ها میتوانید ترانه جان عاشقی از علیرضا قربانی را گوش دهید
Exclusive Song: Alireza Ghorbani – Jane Asheghi With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
متن آهنگ رویای صادقی در جان عاشقی :
این بار من خریده ام نقد تو را کشیده امناز تو را به دیده ام ای بر رخت ستاره نشسته ♬♫♪این بارمن که دیده ام وصل تو را بریده ام ♬♫♪از من و ما بگو چرا تا کی زنم بر این در بستهاین بار من که خوانده ام رمز
برای این کار، اگر طرف ایمیل با شما دوست صمیمی است، از Dear Ali  کلمه Dear باضافه نام
کوچک طرف مقابل شروع
کنید.
اگر ایمیل رسمی است، استفاده از نام خانوادگی بهتر است و معمولاً
بایستی از آن استفاده کرد، به جز در مواردی که با گیرنده ای‌میل صمیمی باشید و او
را به اسم خطاب کنید. در صورتی که نام گیرنده را نمی‌دانید (اما واقعا باید سعی
کنید آن را پیدا کنید) از «Dear Sir/Madam » یا «Dear Sir or Madam» استفاده کنید و بعد از آن
دونقطه بگذارید.
اگر نام یا نام خانوادگی طرف تا
بی تی اس قراره که ۶ ژوئن در لایو استریم مخصوص یوتوب اریجینالز به اسم Dear Class of 2020 در کنار افراد سرشناشی مثل باراک و میشل اوباما حضور و اجرا داشته باشه⚡
این برنامه  قراره که برای قدردانی از فارغ التحصیلان که تو دوران فراگیری ویروس کرونا درس خوندن و فارغ التحصیل شدن ، با حضور رهبران الهام بخش ، سلبریتی ها و افراد دیگه در پلتفرم یوتوب برگزار بشه

پس حتمی اینو ببینید

The classic tale of ‘Peter Pan’ continues in Disney’s sequel ‘Return to Never Land’. In 1940 on a world besieged by World War II, Wendy, now grown up, has two children, one of them is her daughter, Jane. She wears her trench coat during the air raid, and later that night, Wendy tries to give her own children hope by telling them of her magical experiences with Peter Pan in Never Land. However, Jane, Wendy’s daughter, sees it all as make believe and refuses to believe in the tales. That is, until the villainous Captain Hook mistakes her for Wendy and abducts her to Never Land in an attempt to lure and capture Peter Pan. Peter Pan’s quest to return Jane safely home is jeopardized until she can begin to believe in the magic of imagination.

Animation Name: Return to Never Land 2
The classic tale of ‘Peter Pan’ continues in Disney’s sequel ‘Return to Never Land’. In 1940 on a world besieged by World War II, Wendy, now grown up, has two children, one of them is her daughter, Jane. She wears her trench coat during the air raid, and later that night, Wendy tries to give her own children hope by telling them of her magical experiences with Peter Pan in Never Land. However, Jane, Wendy’s daughter, sees it all as make believe and refuses to believe in the tales. That is, until the villainous Captain Hook mistakes her for Wendy and abducts her to Never Land in an attempt to lure and capture Peter Pan. Peter Pan’s quest to return Jane safely home is jeopardized until she can begin to believe in the magic of imagination.

Imam al-Sadiq (PBUH) asked Fudhail Ibn Yasar,
"Do you assemble with your friends and narrate traditions?" He said, "Yes, may I be sacrificed for you." He (PBUH) said, "I hold dear such gatherings as it will revive our matter. May Allah have mercy on him who revives our matter. O Fudhail! He who remembers us or is reminded about us, and this brings tears to his eyes even to the extent of a wing of a fly, Allah will forgive (his sins even if they are greater than the foam of the sea.
متن آهنگ ای جان دلم از هومن جوادیخوب باشه تو بگو هستم من که دلخوشیامو به تو بستمدلبستم به نگاهاتو همه چی بهتره بهتره با توخوب باشه خودمم دیدم که هرچی شد فقط به تو رسیدمدل میدم تو خوشت باشه قبوله هرچی که تو میگی باشه
دانلود آهنگ شوتی

ادامه مطلب
 ️Don't dare do that again!️دیگه نبینم از این غلط ها بکنی!Ok, now give!خوب بنال ببینم!I'll teach you! حالا بهت نشون میدم!Quite a party!عجب مهمانیی !It was heaven! محشر بود!There is a dear!قربونت برم!My foot!چه مزخرفاتی! ، چه جفنگیاتی!⛵️It's a matter of sink or swim!⛵️مسئله ی مرگ و زندگی است!⛱️Be quick about it! ⛱️لفتش نده⚡️Sugar!⚡️گندش بزننHang him!گور پدرش!Don't pick on me!گیر نده!☄️Like fun! ☄️تو گفتی و من هم باور کردم️After a fashion.️همچین بگی نگیGo for it! بگیرش! ، ولش نکن! ، بزنشYou can't milk a bullهی میگم نره میگه بدوشThat's the end!
Dear X,
I told you I like you, you told me you love me, you love me a lot. You said you’re crazy about me, you said you miss me very very very much. I said I want you, you asked what it meant. I said it means I want to have you spiritually as well as physically. You asked what physical meant. I said it meant I want to touch your cheeks with my lips. And your lips (with my lips as well) I want to look deep into your eyes. You said your heart worked with a battery and that it skipped a few beats each time. You said you want me. I asked what it meant. You said it meant I need you, I love you, I miss you, I want you to always be mine. And I said “So did I :( )
Last night or maybe it was this morning, I told you I want you and I won’t control myself if I have you alone to myself. You shou
مومولند گروهی از دختران کره ای می باشد که توسط MLD Entertainment، یک برنامه استعداد یابی در سال 2016 کشف شد.

گروه مومولند با 7 خواننده دختر به نام های هیوبین، یونوو، جین، ناین، جو، آهین و نانسی آغاز به کار کرد و در مارس 2017 نیز دو نفر دیگر به نام های دیزی و کیم تاهه به آن ها اضافه شد. حال به معرفی تک تک اعضا این گروه می پردازیم.

اعضای گروه : Nancy, Taeha, Yeonwoo, Ahin, Daisy, Jane, Nayun, JooE, Hyebin

ادامه مطلب
تاریخ برنامه هاى پیش روى بى تى اس
→8مى شروع پیشفروش البوم ژاپنى 'Map Of The Soul: 7 the Journey' از ساعت ٧:٣٠صبح به وقت ایران 
12مى پخش قسمت 1 و 2 Break The Silence در ویورس (ساعت ٤:٣٠ عصر به وقت ایران)
←11مى سومین تبلیغات BodyFriend
←14مى پخش قسمت 3 Break The Silence در ویورس (٤:٣٠ صبح به وقت ایران)
پخش کنسرت Love Yourself:Seoul از شبکه JTBC (١١شب به وقت کره - ٦:٣٠ عصر به وقت ایران)
←19مى پخش قسمت 4 Break The Silence در ویورس (ساعت ٤:٣٠ عصر به وقت ایران)
←21مى پخش قسمت 5 Break The Silence در ویورس (ساعت ٤:٣٠ عصر به وق
یک.
امسال برادرم سال ُ پیش خانواده‌ی همسرش تحویل می‌کنه، لذا نه تنها از جمع پونزده نفره خبری نیست، بلکه تلفات هم داریم.

دو.
از لحاظ بومی‌سازی موسیقی: 
"Amoo Nowruz" tell me if you're really thereDon't make me fall in love againIf he won't be here next year"Amoo Nowruz" tell me if he really cares'Cause I can give it all away if he won't be here next year

سه.
برای این‌که اختلاف پیش نیاد، خطاب به همسر آینده:
And know we'll never see your family more than mine

چهار.
 هرچه‌قدر غرق مزایای منزوی بودن باشیم، به خاطر همین شب عید هم که شده، باید آدما رو بر
I'm lying on the moon
My dear, I'll be there soon
It's a quiet and starry place
Time's we're swallowed up
In space we're here a million miles away

اگه به جای نگاه کردن به کل، به جزء نگاه کنیم راحت‌تره مگه نه؟ حالا فعلا بگذریم از این که هر چیز راحت‌تری بهتر نیست. این آهنگه رو روی ریپیت گذاشتم تا نوشتن این پست رو تموم کنم. خیلی عجیبه. این که در عین کند گذشتن زود می‌گذره. این که در عین ساده بودن پیچیده‌ست. این که هم درسته هم غلط. این که هم خوش‌حالم هم ناراحت. و و و. تناقض رو دوست داشتم همیشه. این که کمی آزارده
متن و جملات تبریک سالگرد عشق و آشنایی
I love you more and more every second I set my eyes on you. Happy anniversary my dear husband
هر ثانیه ای که چشمانم به تو می افتد بیشتر و بیشتر عاشقت می شوم، سالگرد عشق مون مبارک شوهر عزیزم!

You are the finest, loveliest, tenderest, and most beautiful person I have ever known، Happy dating anniversary
تو بهترین، دوست داشتنی ترین، مهربان ترین و زیباترین کسی هستی که تا به حال شناخته ام، سالگرد اولین دیدارمون مبارک!

هرگز لبخند روی صورتت، در آن روزی که به تو سلام دادم و تو جواب سلامم را دادی فرامو
زمانی که در بیمارستان روانی منچستر، یک بیمار مرموز بر روی تمام دیوارهای سلول خود تصویر تاجی اسرارآمیز را نقاشی می کند، شما برای بررسی این موضوع به این زندان اعزام می شود زیرا گمان می رود که این اتفاق با گذشته ی شما در ارتباط است. اما زمانی که تمام بیماران شورش کرده و فرار می کنند همه چیز به هم ریخته و تنها راه کنترل اوضاع پیدا کردن تاج سیاه است قبل از آنکه به دست آن ها بیفتد. اکنون شما وظیفه دارید تا تمام هوش و ذکاوت خود را برای حل این حوادث به
نامه یکی از قدیمی ترین و اولین راههای ارتباطی است که انسانها از ابتدا برای ارتباط از آن استفاده می کرده اند. نوشتن نامه به زبان انگلیسی چندان کار راحتی نیست، اما نگران نباشید. با بهکلام همراه شوید تا طرز صحیح نوشتن نامه را از ابتدا تا انتها بیاموزید. یقیناً همه ی ما در طول زندگی خود حداقل یک بار نامه می نویسیم  و بهتر است که بتوانیم نامه خود را به اصولی ترین شکل ممکن بنویسیم. بنابراین یادگیری برخی از نکات در این مورد، میتواند به ما در نگارش ی
Dear Elaha, I miss you so so much. I [wonder] [when] you are coming home. [every] morning the first thing I think [about] is you. I love you very much. so you have to know I will never forget you ever. you know we [aren't] friends we are BFL's (Best Friends for Life). I made [poem] for you too:
[roses] are red [violets] are blue your hair is black and so is mine [too]
you like to eat and I do [too]! I love you and you love me [too]!
Love, 
Setayesh 
دیشب کریستینا بهم گفت love and thank you. کریستینا وقتی دوست‌پسرش بهش گفته بود دوستش دارد، یک و نیم ماه صبر کرد تا بهش بگوید او هم دوستش دارد. چون مطمئن نبود واقعا دوستش داشته باشد. این نامه دومین دوس
روش lwf به چه معناست ؟
روش lwf مخفف کلمات learning without forgeting یعنی خواندن بدون فراموشی است . بعضی از افراد میگویند یکی از روش های مطالعه نوین است و در ایران ارائه می کنند .
فقط در همین برایتان بگویم که این روش را دکتر محمد سیدا از سال ۱۳۸۰ در ایران آموزش می دهند در تمامی دوره هایشان .
پس آنچنان هم که بیان می کنند نوین  نیست ! اما بدون شک یکی از برترین روش های مطالعه است .
مراحل روش  lwf
این روش دارای ۸ مرحله است . که باید این ۸ مرحله رعایت شود تا مطالعه صحیح ب
دانلود آهنگ مرتضی اشرفی جان جانان
Download New Music Morteza Ashrafi – Jane Janan
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

مرتضی اشرفی جان جانان

متن آهنگ جان جانان از مرتضی اشرفی

ببین چه راحت شدی قرارم تورو به من داد خدای عالمتو جان جانان قسم به چشمات نباشی بدجور مریض حالمیه دل که بیشتر آخه ندارم اونم تمامش فدای یارمماجرا اینه که دلم گیره نفسم گیره واسه یارماولین باره دل بیماره منو دریاب که تورو دوست دارمتورو دوست دارم
Encyclopedia of Quran
The Encyclopaedia of the Qurʾān (abbreviated EQ) is an encyclopedia dedicated to the Qur'an published with Brill.
It was published in five volumes, edited by Jane Dammen McAuliffe et al. during 2001-2006 (ISBN 90-04-14743-8):
    Vol. I: A-D (publication year 2001)
    Vol. II: E-I (2002)
    Vol. III: J-O (2003)
    Vol. IV: P-Sh (2004)
    Vol. V: Si-Z (2006)
    Index Vol. (2006)

Brill Online Search
نام فیلم: 1922 – 1922 ژانر: جنایی، درام، معمایی کارگردان: Zak Hilditch ستارگان: Thomas Jane, Molly Parker, Dylan Schmid محصول کشور: آمریکا سال انتشار: 2017 امتیاز: 6.3 از 10 مدت زمان: 1:42:12 خلاصه داستان: در سال 1922 یک برده دار برای به دست آوردن ثروت تلاش میکند تا پسر نوجوانی را متقاعد کند که همسرش را به قتل برساند و…

ادامه مطلب
هو العزیز
چند نمونه از نامه پوششی یا همان Cover Letter
این نامه ها معمولا برای معرفی خود به همراه کارنامک برای نهاد، نشریه یا مجموعه مورد نظر ارسال می شود؛
در اینجا چند نمونه Cover Letter علمی و درست و حسابی برای ارسال مقاله به ژورنال های علمی ISI آورده می شود:
نمونه اول:

[اسم شما][Your Affiliation وابستگی شما به کدام دانشگاه][آدرس]

[سال]

Dear Dr [نام سردبیر]
I/We wish to submit a new manuscript entitled “[نام مقاله]” for consideration by the [journal name.
I/We confirm that this work is original and has not been published els
امروز کاریو کردم که هیچوقت فک نمیکردم بکنم:| حداقل نه به این زودی:))
موهامو کوتاه کردم:| سی چهل سانت کوتاه کردم قشنگ:)) مثلا اندازه موهای هانا تو سرتین ریزنز یا کلارک تو د هاندرد. 
خودشم نرفتم آرایشگاها، خودم کوتاه کردم؛))) اولا 
چون خسته شده بودم، دوما چون دوست ندارم به کسی یا چیزی وابسته شم ولی واقعا موهامو دوست داشتم و وابسته داشتم میشدم:)) سوما چون عملا من موهامو میبندم و فرقی به حالم نداره، چهارما چون حوصله ام سر رفته بود:)) میخواستم بعد کنکور
تقدیم به پارسای عزیزدانش آموز سخت کوش و پرتلاشی که بسکتبال، هدف قهرمانی او است.

او را اعجوبه ای جوان در دنیای بسکتبال میدانند؛فقط کافیست بدانید در آخرین بازی اش توانست 60 امتیاز فقط خودش بدست آورد !او را یکی از پرافتخارترین و چهره های فراموش نشدنی Lakers میدانند… کسی که توانست در طول 20 سال بازی بسکتبالش بیش از 30000 امتیاز کسب کند.
اما شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید این اسطوره دنیای ورزش، در دنیای موفقیت های شخصی و طرزفکر صحیح موفقیت آمیز ه
دانلود فیلم Cupid 2020
کیفیت : WEB-DL 1080p
ژانر : ترسناک
کارگردان : Scott Jeffrey
ستارگان : Abi Casson Thompson, Ali Barouti, Georgina Jane, Michael Owusu
سال : 2020
کشور : آمریکا
سازندگان : Scott Jeffrey
مدت زمان : 1 ساعت و 23 دقیقه
پس از خجالت کشیدن "فی" از دختران مدرسه، او توسط جادو یک شیطان را احضار می کند تا از همه کسانی که او را اذیت کرده اند، انتقام بگیرد ...
ادامه مطلب

هو العزیز
چند نمونه از نامه پوششی یا همان Cover Letter
این نامه ها معمولا برای معرفی خود به همراه کارنامک برای نهاد، نشریه یا مجموعه مورد نظر ارسال می شود؛
در اینجا چند نمونه Cover Letter علمی و درست و حسابی برای ارسال مقاله به ژورنال های علمی ISI آورده می شود:
نمونه اول:

[Your Name]
[Your Affiliation]
[Your Address]

[Date]

Dear Dr. [Editor name],

I/We wish to submit a new manuscript
entitled “[title of article]” for consideration by the [journal name.

I/We confirm that this work is original and
has not been published elsewhere nor is it currently under consideration for
دانلود فیلم The Orchard 2020
کیفیت : WEB-DL 1080p
ژانر : ترسناک, جنایی, هیجان انگیز
کارگردان : Michael Caissie
ستارگان : Jay Mohr, Katrina Bowden, Sean Patrick Flanery, Thomas Jane
سال : 2020
کشور : آمریکا
سازندگان : Michael Caissie
مدت زمان : 1 ساعت و 21 دقیقه
کلانتری بعد از احضار شدن به باغی که در آن سه خواهر نوجوان مورد حمله ی گروهی از جوانان قرار گرفته بودند، کشف عجیبی انجام می دهد
ادامه مطلب
ساختار و قالب نامه های انگلیسی بازرگانی
در این بخش چهارچوب نامه نویسی مورد بررسی قرار می گیرد.
یک نامه از 5 بخش تشکیل می شود
بخش اول: تاریخ، نام شرکت گیرنده نامه، سطر، قابل توجه، موضوع نامه
نوشتن تاریخ
به سبک british english
معمولا روز را پیش از ماه قرار می دهند و به جای of از , استفاده می کنند
برای مثال:5 september, 2016
به سبک american english
معمولاماهپیش از روز قرارمیگیرد
برای مثال:september 5, 2016
اسم شرکت گیرنده نامه:
نوشتن نام شرکت در مکاتبات بازرگانی نه تنها احترام
داستان آهنگ Whiskey In The Jar به قرن 17 میلادی نسبت داده می‌شه. با این وجود گروه The Dubliners این آهنگ فولک ایرلندی رو در سال 1967 به زیبایی اجرا کردن. داستان این آهنگ در خصوص یک راهزن هست که معشوقه‌اش (یا همسرش) بهش خیانت می‌کنه. و در مجموعه سبک زندگی این فرد رو نشون می‌ده که با غارت، می‌گساری و دیگر خوشگذارنی‌ها می‌گذره :دی
این آهنگ ریتم شادی داره و معروف‌ترین قسمتش عبارات زیر هست:
musha ring dumma do damma da
whack for the daddy 'ol
whack for the daddy 'ol
there's whiskey in the jar
دو خط اول امر
اصطلاحات و جملات عاشقانه انگلیسی

oh darlingاوه؛ عزیزم
There is a dearیه عزیزی داریم اینجا (نزدیک به قربونت برم خودمون)
I’d die for youبمیرم برات
I cherish youتو را گرامی میدارم
I want a lifetime with youمیخوام کل زندگی رو با تو باشم
I adore youعشق میورزم بهت/ میپرستمت
I am better because of youچون تو با منی من بهتر ام
I need you by my sideمن تو رو کنار خودم نیاز دارم
ادامه مطلب
اصطلاحات و جملات عاشقانه انگلیسی

oh darlingاوه؛ عزیزم
There is a dearیه عزیزی داریم اینجا (نزدیک به قربونت برم خودمون)
I’d die for youبمیرم برات
I cherish youتو را گرامی میدارم
I want a lifetime with youمیخوام کل زندگی رو با تو باشم
I adore youعشق میورزم بهت/ میپرستمت
I am better because of youچون تو با منی من بهتر ام
I need you by my sideمن تو رو کنار خودم نیاز دارم
ادامه مطلب
خب به لطف ریتالین حالم بهتره. ولی همچنان متنفرم از حال خوبی که ریتالین برام میاره. دقیقا عین حس نئشگیه:)) میدونی واقعی نیست ولی به درد ترجیحش میدی. یک کاه کامل ریتالین رو قطع کرده بودم و البته گم و گور شدن دکترم و تموم شدن قرصا بی تاثیر نبود. دیروز با بدبختی پیداش کردم و انقدر حالم بد بود که گفت فعلا تا کنکور روزی دوتا بخورم:/ :)) بنده خدا نمیدونست من تو دوره تا روزی هفت تا هم پیش رفتم و نیازی به اجازه ی اون ندارم:)) ولی بدبختی اینه ریتالین جزو داروه
نامه یکی از قدیمی ترین و اولین  راههای
ارتباطی است که انسانها از ابتدا برای ارتباط از آن استفاده میکرده اند. نوشتن
نامه به زبان انگلیسی چندان کار راحتی نیست، اما نگران نباشید. با بهکلام همراه شوید
تا طرز صحیح نوشتن نامه را از ابتدا تا انتها بیاموزید. یقیناً همه ی ما در طول
زندگی خود حداقل یک بار نامه می نکات در این مورد، میتواند به ما در نگارش یک نامه
ی خوب کمک کند.
نامه ها به دو دسته تقسیم می شوند: نامه های
رسمی- اداری یا (Formal) و نامه های غیر
رسم
دانلود فیلم X-Men: First Class 2011
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, علمی تخیلی, ماجراجویی
کارگردان : Matthew Vaughn
ستارگان : James McAvoy, Jennifer Lawrence, Kevin Bacon, Michael Fassbender
سال : 2011
کشور : آمریکا, انگلستان
سازندگان : Ashley Miller,Zack Stentz,Jane Goldman,Matthew Vaughn,Sheldon Turner,Bryan Singer,Jack Kirby,Stan Lee
مدت زمان : 2 ساعت و 11 دقیقه
ادامه مطلب
دانلود فیلم X-Men: Days of Future Past 2014
ژانر : اکشن, علمی تخیلی, ماجراجویی, هیجان انگیز
کارگردان : Bryan Singer
ستارگان : Hugh Jackman, Ian McKellen, James McAvoy, Patrick Stewart
سال : 2014
کشور : آمریکا, انگلستان, کانادا
سازندگان : Simon Kinberg,Jane Goldman,Simon Kinberg,Matthew Vaughn,Jack Kirby,Stan Lee
مدت زمان : 2 ساعت و 12 دقیقه
ادامه مطلب
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

فداشون که خیلی عشقن+کپی شده از دوست عزیزم الهه در سایت نماشا
دانلود فیلم X-Men: Days of Future Past 2014
ژانر : اکشن, علمی تخیلی, ماجراجویی, هیجان انگیز
کارگردان : Bryan Singer
ستارگان : Hugh Jackman, Ian McKellen, James McAvoy, Patrick Stewart
سال : 2014
کشور : آمریکا, انگلستان, کانادا
سازندگان : Simon Kinberg,Jane Goldman,Simon Kinberg,Matthew Vaughn,Jack Kirby,Stan Lee
مدت زمان : 2 ساعت و 12 دقیقه
ادامه مطلب
اصطلاحات  نامه انگلیسی
 نامه نگاری انگلیسی یکی از روشهای ارتباطی بین انسان هاست که سال هاست مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ وقت از بین نخواهد رفت، هرچند شکل و شمایل آن امروزه به نامه های الکترونیکی تغییر کرده اما اصول شروع و پایان نامه و نگارش تغییر چندانی نکرده و همچنان کارایی خودشان را دارند، امروز اصطلاحات پایان نامه در زبان انگلیسی رو براتون آماده کردم، این اصطلاحات وقتی به کارمون میاد که بخوایم در پایان نامه از اصطلاحاتی استفاده کنی
When you change, people might like you or not. But the truth is, you shouldn’t unchange your changes :)
I’ve already written a post about those unpleasant situations, where some one that you like, changes, and the result of those changes, simply cannot be acceptable by you! You cannot understand the reasons of those changes and you can’t love the new person you’ve known previously, anymore. 
So, the solution I suggested, or the approach I took to confront that scenario of life, was that I used to accept it. I chose to accept the new personality in front of me, replaced that with the picture I’ve already had from that person, and then decided to make a new decision, to determine whether or not, I want to like that person, be in contact with her/him from now on, or not.
But now, t
به نظر حقیر بهترین کتاب برای مطالعه آن کتابی‌است که توسط نویسنده یا ویراستار یا ناشر به فصل‌ها یا بخش‌های حدودا ده صفحه‌ای تقسیم‌بندی شده باشد. اینگونه کتابی را می‌شود کنار تخت گذاشت تا در سگی‌ترین و له‌ترین روزان و شبان زندگی هم بشود اقلا یک فصلش را خواند و بعد سرت را بگذاری و بگیری بخوابی یا بروی سراغ بدبختی‌های دیگرت و دلخوش باشی که آهسته و پیوسته داری کتابی را تمام می‌کنی و دو زار سواد و شعور دستت را می‌گیرد در بلند مدت. وگرنه کتاب
دیشب اخرش هم دلم طاقت نیاورد و گفتم که موزیک ها را برات میفرستم. حالا از صبح فیلتر شکنم اذیت میکند و من هر اهنگی گوش میدهم با خودم میگویم "وای یادم نره اینم بفرستم."
به سرم زد یک پوشه برایش بسازم و اهنگ ها را بگذارم توش. بعد یادم افتاد همان یک بار که پوشه for my dear boy را از تلفنم حذف کردم به قدر کافی دردناک بوده. زمان برد تا فهمیدیمdear boy هایمان را اشتباه انتخاب کرده ایم. آه ساجده ی من! چه قدر اشتباه رفته ای؟

+ دیشب تانی میگفت " باهاش حرف نزن اصلا! بیخو
دانلود فیلم Deep Blue Sea 1999 دوبله فارسی

نام فارسی: دریای عمیق آبی

اطلاعات فیلم: IMDB

امتیاز فیلم: 5.8

ژانر: اکشن، ماجرایی، علمی تخیلی، هیجان انگیز،

فرمت:MKV

کیفیت: BluRay

مدت زمان: 105 دقیقه

محصول کشور: آمریکا،مکزیک

سال ساخت: 1999

کارگردان: Renny Harlin

بازیگران فیلم Deep Blue Sea 1999: Thomas Jane,Saffron
Burrows,Samuel L. Jackson,Jacqueline McKenzie,Michael Rapaport,Stellan
Skarsgård,LL Cool J,Aida Turturro,Cristos,Daniel Rey,Valente
Rodriguez,Brent Roam,Eyal Podell,Erinn Bartlett,Dan Thiel

خلاصه داستان فیلم Deep Blue Sea 1999: «دکتر سوزان
‍ In the Name of Allah The Compassionate The Merciful
#Love_is_Allah
#Message_2
How does God reproach us in a way that does not make us ashamed in front of him?
He who is present everywhere, He who is Omniscient for everything and who has insight into everything.
He said that I behave in a way that my repented servant would not be ashamed even if he's beside Me.
Those who repent, if remember their sin in the hereafter feels ashamed it, this feeling of shamefulness is the punishment. There's no other punishment in Paradise.
Not only the holy essence of Allah swt doesn't punish, but also he covers the sins of his servant, then He the almighty is..., the Waiver and He forgives and forgets. 
Neither does He remind us nor has He got any benefit from us nor does He let the angels know our sin
دانلود آهنگ Dance Monkey
دانلود آهنگ دنسی مانکی از سایت بهتا موزیک با بهترین کیفیت همراه با پخش آنلاین

متن انگلیسی آهنگ Dance Monkey
[Verse 1]
They Say, “Oh My God, I See The Way You Shine
Take Your Hand, My Dear, And Place Them Both In Mine”
You Know You Stopped Me Dead While I Was Passing By
And Now I Beg To See You Dance Just One More Time
[Pre-Chorus]
Ooh, I See You, See You, See You Every Time
And Oh My, I, I Like Your Style
You, You Make Me, Make Me, Make Me Wanna Cry
And Now I Beg To See You Dance Just One More Time
[Chorus]
So They Say
Dance For Me, Dance For Me, Dance For Me, Oh-Oh-Oh
I’ve Never Seen Anybody Do The Things You Do Before
They Say

دانلود آهنگ Dance Monkey

Levity از آلبوم Currents 
آرتیستر Enno Voss 
نوع اثر folk

Hello dear Sadeq!
Thank you very much..this is one of the first songs I have ever recorded and produced and this time I have done the whole song again fresh and new for being on Currents..It´s about how it´s sometimes
نام سریال: پزشک دهکده – Dr Quinn Medicine Woman ژانر: درام، خانوادگی، وسترن سازندگان: Beth Sullivan ستارگان: Jane Seymour, Joe Lando, Shawn Toovey سالهای پخش: 1993–1998 امتیاز: 6.7 از 10 مدت زمان: 60 دقیقه خلاصه داستان: ماجرای اصلی این سریال مربوط به پزشک زنی با نام مایکلا کوئین است، مایکلا پس از گرفتن تحصیلات پزشکی در بوستون به دهکده‌ای در کلورادو می‌رود و در آنجا به معالجه بیماران می‌پردازد در همین حین با خانواده‌ای صمیمی می‌شود پس از مدتی مادر آن خانواده بر اثر بیماری در معر

With the right reminder
 Due to the importance of tillage and soil conservation and its preparation for re-cultivation, straw and straw residues from wheat and barley harvests are important today.  Until a few years ago, when straw harvesters had not yet been invented, farmers strewed wheat and barley stalks and stalks with old tools back into the trailer, where they harvested crumbs and crushed them with crushed straw.  They converted and relocated the crushed straw into the haystock, which was a time consuming and tedious task. Today, despite the invention of the harvester, the crushing of the straw in the harvester has been eliminated, but the loading has been removed.  And the transfer of straw into the warehouse is traditionally a time-consuming and laborious process.  Arha en
نفس کشیدن سخته.شدیم تَرکِش.‌ هرکی یه جا. همه با هم. همه تنها. بعد از بهرام که ۲۳ جلد کتاب و عینک ۲ میلیون و هشتصد هزارتومنی و اتومو و شالگردن مادر مرحومش رو چید توی چمدون و قاچاقی رفت ترکیه واسه کار، بعد از احسان که همکلاسی دبیرستانم بود و کارشناسی یه دانشگاه بودیم و فوتبالش عالی بود و عاشق محصولات Puma بود و واسه دکتری رفت ایتالیا، بعد از محمد که شب قبل رفتنش به استرالیا بهم پیامک داد "ما رفتیم با مرام، ببخش نتونستم زنگ بزنم بهت" و یه عالمه قلب و

Good friends are angels. They guide you. Stand by you in need and won't leave you in bad times.
Your friendship are like oxygen. Can't live without you. 
Having friends like you in my life is truly a blessing would never want to lose you.
My dear friend:
HAPPY BIRTHDAY
For my best friends 
Farzaneh❤Yeganeh ❤Samaneh 
 touch it ple
https://projecteve.com/think-youre-cut-out-for-leadership/?unapproved=819177&moderation-hash=731f6b686ef63be96802f662874befa1#comment-819177
http://www.lifewordstoday.com/choose-joy/#comment-1041675
https://zimbuzz.co.zw/2016/03/07/2016-amvcas-winners/#comment-670961
https://www.nadelarc.com/2015/03/la-times-del-amo-financial/#comment-50278
https://almashhadalsudani.com/sudan-news/sudan-now/1950/comment-page-1/#comment-2212
https://www.digiboy.ir/7398/papercut-ng-17-3-5/?unapproved=172780&moderation-hash=efb60ca6ddc7d9c3787285761a0c4fb6#comment-172780
http://ronan.gsucreate.org/uncategorized/lexicon-of-carter-cromleys-introduction-from-invitation-to-vernacular-architecture/#comment-460163
https://www.digiboy.ir/3710/stellar-phoniex-mailbox-exchange-recovery-6-0/?unapproved=172781&a
دانلود فیلم Crown Vic 2019 با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم خارجی Crown Vic 2019
نام فیلم : Crown Vic 2019ژانر : اکشن | درام | جناییکارگردان : Joel Souzaبازیگران : Thomas Jane, David Krumholtz, Bridget Moynahanمحصول : آمریکازبان : انگلیسی ( زیرنویس چسبیده )زمان : ۱۱۰ دقیقهامتیاز : ۶٫۳/۱۰کیفیت : BluRayفرمت : MKVحجم : ۱۶۵۰ | ۹۰۰ مگابایتاطلاعات بیشتر : کلیک کنیدخلاصه داستان : داستانی جنایی درمورد یک شب یه یادماندنی در زندگی مامور گشت، ری ماندل و دستیار تازه کارش، نیک هلند، میباشد. ماندل و هلند در حا
دانلود فیلم The Children Act 2017
:: دوبله شده به زبان شیرین پارسی ::

منتشر کننده فایل : RubixFa

نام فارسی فیلم : رفتار کودکان
زبان : دوبله پارسی + انگلیسی (دو زبانه)
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : غم‌ انگیز | خانوادگی | اجتماعی
محصول : انگلیس و آمریکا (Usa & England)
حجم : 2050 مگابایت / 1030 مگابایت
کارگردان : Richard Eyre
ستارگان : Emma Thompson , Stanley Tucci , Ben Chaplin , Fionn Whitehead
: 6.7
زیرنویس فارسی : دارد با لینک مستقیم
جستجوی زیرنویس : کلیک کنید

خلاصه داستان : رفتار
کودکان ، ف
دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ دیوانه جان
دانلود آهنگ فرزاد فرخ به نام دیوانه جان کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده دیوانه جان با صدای فرزاد فرخ از جوان ریمیکس
Download New Music Farzad Farokh – Divane Jaan

جدیدترین آهنگ فرزاد فرخ، دیوانه جان نام گرفته است و بزودی می توانید از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
این اثر در سبک پاپ قرار دارد.
امیدوارم شنوندگان از موزیک لذت ببرند.
موزیک جدید و دیگر این خواننده را می توان
دانلود ریمیکس رضا بهرام مو به مو
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس رضا بهرام بنام مو به مو با متن و دو کیفیت عالی
Remix : Dj Dynatonic
Download New Remix Reza Bahram Moo Be Moo With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix

جدیدترین ریمیکس رضا بهرام عزیز را می توانید هم اکنون از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
این ریمیکس توسط دایناتونیک منتشر شده است.
ریمیکس به آهنگ مو به مو رضا بهرام تعلق دارد.
امیدوارم از ریمیکس لذت ببرید.
در صورت بروز هرگونه مشکل با ما در ارتباط باشید.
متن آهنگ م

جشن تولد (The Birthday Party) اولین نمایشنامه ی  بلند هارولد پینتر است. موضوع نمایشنامه جشن تولد در مورد پارانویا (غریزه یا فرایندی از فکر است که تحت تأثیر اضطراب یا ترس به حالتی غیرمنطقی و وهم آلود در می‌آید)، ناتوانی در برقراری ارتباط، شکست در جستجوی هویت و حقیت می باشد.
محتوای اصلی این نمایشنامه ی ابسرد، تاکید و تمرکز آن بر روی سرگردانی و آشفتگی است، که خواننده با شروع به خواندن متن، از طریق
ُسلام
چند روز پیش بالاخره بعد از 27 روز یه ایمیل از طرف سفارت با متن زیر دریافت کردم:

Dear My family Name

Thank you for your e-mail and please accept my apologies for the delayed
response. Our volumes of correspondence continue to be exceptionally high and I
regret that, despite our best efforts, it may take weeks for responses to be
sent.

Your application is under review for
background verifications and unfortunately, we cannot estimate the time for
their completion. I would like to assure you that as soon as the review is
completed, we will proceed with the next steps.

Our office will contact you if any additional
documents are required.

Thank you for your patience and
understanding.

Best Regards,

Hande

نمونه نگارشی یک نامه تجاری انگلیسی
۱٫ نشانی فرستنده
در نمونه ذیل تلاش گردیده کلیه نکات منظور گردد، ضمن اینکه باید بدانیم نامه هایی که دارای سربرگ نمی باشند باید حتما نشانی فرستنده در سمت راست بالای صفحه نوشته شود.
۲٫ تاریخ
تاریخ باید زیر نشانی فرستنده با کمی فاصله نوشته شود. نام ماه باید کامل نوشته شود ، مثال November و باید جهت روز ازTh استفاده نمود . مثال ۲۴th October 2015
۳٫ نشانی گیرنده
نشانی گیرنده بطور کامل در زیر نشانی فرستنده ولی در سمت دیگر نو
دانلود سریال کره ای My Fellow Citizens
دانلود سریال کره ای My Fellow Citizens با کیفیت HDTV 1080p
سریال کره ای My Fellow Citizens نسخه کم حجم  720p x265
 دانلود سریال شهروندان گرامی قسمت پایانی 35 - 36 اضافه شد
زیرنویس فارسی سریال شهروندان گرامی قسمت 33 - 34 اضافه شد

عنوان:  Kookmin Yeoreoboon / Dear Citizens / People of the Country / Fellow Citizens / gug-min yeo-reo-bunعنوان فارسی: شهروندان گرامی - هم شهری های عزیزسبک: عاشقانه | کمدی | جناییقسمت ها: 32 قسمت تایید شدهشبکه پخش: KBS2دوره پخش:  دوشنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ تا سه
همه‌چیز در مورد خرید کالسکه کودکبرای تمام پدر و مادرها، فرزند عزیزترین فرد است. اگر شما هم به فکر تهیه یک کالسکه سیسمونی برای کودک خود هستید، نیاز به کالسکه‌ای دارید که کودک شما را امن و راحت نگاه دارد، و البته اینکه متناسب با بودجه و قدرت خرید شما هم باشد. خرید کالسکه کودک خریدی بزرگ و گران شمرده می‌شود و گزینه‌های زیادی هم پیش روی شما خواهند بود. اما چه چیز باعث می‌شود که قیمت یک کالسکه کودک چند صد هزار تومان و قیمت مدلی دیگر چند میلیون
 TebMedTourism company established in 2016 (1396), with the special medical tourism goal and considering a wide variety of medical, therapeutic and touristic capabilities of Iran. TebMedTourism by using previous experiments and having a series of certified experts in subjects like medical, informatics, marketing, and tourism, give service to all dear patients and tourists all over the world. This company has been cooperated with more than 40 specialized international hospitals, 140 national hospitals, 300 specialized medical centers, 130 Board-certified doctors and 112 hotels in all over the country and also internal and foreign airlines, is at the service of its customers. TebMedTourism company includes more than 30 full-time job holders and more than 400 part-time employees, and with

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

https://telmato.ir/product/proof-of-address/